Formacioni më i mirë i kombinuar Chelsea-United (FOTO LAJM)

DAVID DE GEA
Sot pasdite do të zhvillohet një ndeshje shumë interesante mes Chelsea-t dhe Manchester United. Antonio Conte dhe Jose Mourinho do të përballen për të rrëmbyer një rezultat pozitiv që do të vendos shumë për fatet e këtij sezoni në kampionat.

Të dyja skuadrat kanë në përbërje lojtarë të njohur të cilët po zhvillojnë një sezon të kënaqshëm. Portali i njohur "goal.com" ka publikuar një formacion të kombinuar, teksa United ka 6 futbollistë. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2016, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori