Formacioni më i mirë i përballjes Real - PSG (FOTO LAJM)

Reali i Madridit dhe PSG do të përballen për fazën e 1/16 të Champions Leagues. Agjencia e njohur e lajmeve “Goal.com” ka publikuar formacionin e kombinuar mes të dy skuadrave.

Ndonëse pariesjenët duken favoritë për të kaluar dhe për të fituar këtë trofe, bie në sy fakti se në atë formacion janë vetëm 4 lojtarë parisjenë.

Skuadra madrilene përfaqësohet me plot 7 lojtarë./albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori