Formacioni më mirë i javës në Champions (FOTO LAJM)

UEFA e ka publikuar sot edhe formacionin më të mire të javës, për ndeshje e rundit të gjashtë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në këtë 11-she bëjnë pjesë dy futbollistët që Club Brugge, një nga Dortmundi, Basasekhiri, Atalanta, Juventusi, Marseille, Midtjylland dhe portieri i Shakhtarit, Trubin.

Shtuar më 03/12/2020, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori