Foto nga dushi me rroba banjo, Alesia Bami ngre temperaturat (FOTO LAJM)

Alesia Bami dihet tashmë që është një ndër vajzat e ekranit më të përfolura në mediat rozë.

Ajo e ka arritur këtë herë përmes deklaratave, herë përmes "gricjeve " me koleget e herë të tjera me fotot provokuese dhe reklamimin e formave të saj trupore.

Le të ndalemi te kjo e fundit pasi fotot e Alesias nga palzhi janë vërtetë të "nxehta".

Modelja ka publikuar një foto me bady plazhi teksa lahet në dushet e jashtëm dhe duket me të vërtetë shumë tërheqëse dhe provokuese./albeu.com/

Shtuar më 21/07/2020, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori