Foto spektakolare! Mbi 109 mijë tifozë për Manchester-Real (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nuk ndodh shpeshherë, por kur luajnë Manchester United dhe Real Madrid, dy gjigandë të futbollit botëror ia vlen. Ndeshja e djeshme në Michigan mes "Djajve të Kuq" dhe "Los Blancos" do të mbahet mend edhe për një detaj shumë të veçantë: në stadium ishin të pranishëm 109.318 tifozë.

Pamjet që ju sjellim më sipër janë jo vetëm të bukura dhe spektakolare, por edhe shumë emocionuese. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori