Foto të papublikuara më parë, si u gjet i vdekur Mehmet Shehu (FOTO LAJM)

Vetëvrasja e Mehmet Shehut mbetet ende mister. Ka pretendime se ai është vrarë pas mbledhjes së famshme të Byrosë Politike ku u sulmua për fejesën e djalit të tij.

Sëfundimi, gazetari i Temës Dashnos Kaloçi ka publikuar fotot e fiksuara pak momente pas gjetjes së tij të vdekur kur edhe u bë ekspertiza.

Fotot dalin për herë të parë dhe shoqërohen me një letër që Enver Hoxha iu drejtonte hetuesve, se çfarë duhet të pyesnin ata gruan e Mehmet shehut, Fiqireten.
Shtuar më 18/01/2019, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori