Super operacioni në Vlorë, shkatërrohet banda e Selenicës
Fotoja që nuk e keni parë kurrë! Leo Messi që fëmijë i dashuruar me Antonelën (FOTO LAJM)

Lionel Messi është komentuar vazhdimisht për lidhjen e tij të parë dhe të fundit me Antonela Roccuzzo. Ata kanë tre djem së bashku dhe mesa duket ndryshe nga futbollistët e tjetër LEo MEssi i ka qëndruar besnik dashurisë së parë ashtë siç ka bërë me Barcelonënn.

Së fundmi “El Diario La Capital de Mar del Plata” zbuloi një foto të pabotuar më parë të çiftit Leo Messi dhe Antonela Roccuzzo.

Të dy ishin fëmijë asokohe dhe po shijonin verën në plazhin e “Punta Mogotes” në Argjentinë, një vend turistik bregdetar, në vitin 1998.

Ndoshta gjithçka është e shkruar.../albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori