Fotot më të nxehta e të dashurës së Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM)

Georgina Rodriguez është e dashura aktuale e Critstiano Ronaldos. Bukuroshja spanjolle është bërë e njohur për lidhjen me portugezin, teksa e ka shoqëruar në ceremoninë e "Topit të Artë" si dhe e ka ndjekur në disa ndeshje.

Georgina në fakt para kësaj lidhje ishte një personazh shumë pak i njohur për publikun pasi nuk ishte aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajoi ka kushtuar më shumë interes duke postuar foto provokuese./albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori