Fotot me bikini të kuq të Giorginës marin rekord pëlqimesh (FOTO LAJM)

Mjafton një kostum i kuq për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban një profil të ulët, ka ditur t’i bëjë për vete ndjekësit falë stoilit të saj, duke arritur në kuotën e 9.8 milionë dhe tërhequr rreth vetes shumë brande në modës.

E fundit është pikërisht Yamamay, e cila e ka zgjedhur si përfaqësuese për fushatën SS19.

Fotoja e parë me Essential Two Pieces Scarlet, ka tejkaluar një milion ‘like’ në vetëm disa orë. Merita, kuptohet, është hijeshisë së modeles argjentinase, fytyrën e saj magnetike dhe trupin e mirë.
Georgina Rodriguez thjesht e interpreton veten: një grua e pavarur në mendime si në mënyrën e kuptimit të stilit, një grua e lirë të jetë sensuale në mënyrën e vet.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në tabela.

Për tani le të jemi të kënaqur me këto imazhe të vjedhura prapa skenës. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori