Francë, Chambly frymëzohet nga Interi (FOTO LAJM)

Chambly-Thelle
Pëlqej
Klubi i Futbollit Chambly-Thelle, i krijaur në vitin 1989 dhe që militon në kategorinë e katërt franceze, frymëzohet nga Interi.

Jo vetëm fanella që është zikaltër si klubi i madh i Milanos, por edhe logoja zyrtare e klubir modest francez është identike si ajo e zikaltërve italianë. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori