Futbolli "çmend" femrat (FOTO LAJM)

futbolli nuk është më një sport vetëm mashkullor këtë e dimë të gjithë por që femrat të jenë kaq të lidhura me të kjo nuk i kishte shkuar ndër mend askujt. Aq e duan këtë sport sa arrijnë deri aty sa të bëjnë marrëzira për ekipet e tyre të zemrës.

Edhe numri i femrave në stadiume sa vjen dhe po shtohet dita ditës, madje duke u shndërruar edhe në tifoze të zjarrta.

Në disa foto të përzgjedhura jemi munduar t'ju tregojmë se sa e duan femrat futbollit dhe çfarë janë në gjendje të bëjnë për të mbështetur skuadrat e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2012, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori