Futbollisti i PSG nuk përmbahet me të dashurën modele në Mykonos (FOTO LAJM)

Ajo është 6 vite më e madhe se ai, por kjo nuk i ndaloi që të martoheshin qëbashku.

Kevin Trapp, futbollisti i PSG-së i huazuar tek Eintracht Frankurt u fiksua nga paparazët me të dashurën e tij, modelen seksi braziliane Isabelle Gulart në ishullin e famshëm grek Mykonos.

Një vit më parë ata kishin bërë dasmën në këtë ishull dhe këtë vit janë rikthyer sërish.

Ccifti është njohur që në vitin 2015 dhe që nga ajo kohë gjenden bashkë.

Mediat greke kanë publikuar foto të tyre të lumtuar në Mykonos. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2019, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori