Futbollistët më të shtrenjtë që ka shitur United (FOTO)

Angel Di Maria te Paris Saint-Germain, 2015: £44m

Morgan Schneiderlin është bërë lojtari i katër më i shtrenjtë i shitur nga djajtë e kuq pas transferimit prej 20 milion paund te skuadra e Evertonit.

Edhe pse arriti në "Old Trafford" si një blerje e bujshme nga Southamptonit, ai nuk mundi të tregonte vlerat e tij. më lart keni një listë të 10 yjeve që kanë shitur më shtrenjtë "Djajtë e Kuq" dhe në krye sigurisht që nuk ka shumë dilema. /albeu.com/

Shtuar më 14/01/2017, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori