Gazetare-futbollistë, moda më e fundit (FOTO LAJM)
Lidhjet mes futbollistëve dhe gazetarëve janë bërë shumë të shpeshta kohët e fundit, aq sa nëse kërkon të dashurën e re të dikujt duhet të shohësh te gazetaret apo reporteret.

Shembulli më i mirë për ta ilustruar këtë është çifti Sara Carbonero-Iker Casillas, por edhe e dashura e re e Cristianio Ronaldos përflitet se vjen nga e njëjta fushë. Ajo është Lucia Villalon, gazetarja e Real Madrid Tv. Por ende nuk ka asgjë të konfirmuar. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2015, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori