Gazetarët e ndalin Mourinhon dhe e provokojnë: Firmos bluzen e Contes (FOTO LAJM)

Alessandro Onnis dhe Stefano Corti, prezantues në Italia 1 në emisioni sarkastik ‘Le Iene’,endaluan Jose Mourinhon duke e provokuar me njw bluze tw Manchester Unitedme emrin e Antonio Contes.

‘Special One’ u pa i lumtur dhe i buzëqeshur , teksa italianët i kërkuan Mourinhos që të nënshkruajë fanellën e Manchester Unitedit, por në të ishte emri “ Antonio Conte dhe nr.1”.

Mourinho e kuptoi shakanë dhe qeshi, për të dhënë pastaj edhe nënshkrimin tij në fanellë./albeu.com/

Shtuar më 18/01/2018, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori