Gazetarja belge publikon mesazhet "hot" të futbollistëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Hilde van Malderen është një gazetare televizive belge që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë futbolldashësve në Belgjikë pasi ka publikuar një libër me mesazhet e "nxehta" që i kanë dërguar në celular protagonistët e kampionatit.

Gazetarja sportive nuk i ka bërë publike emrat e atyre që i kanë dërguar mesazhet pasi do shkatërronte qindra familje. /albeu.com/

Ja disa prej teksteve:

"Shpresoj që një ditë të takohemi jashtë botës së futbollit. Nuk dëshiron ta njohësh njeriun që fshihet pas futbollistit?" Një mbrojtës i Anderlechtit.

"Gjatë gjithë kohës ëndërroj për ty!" Një arbirtër.

"Shiko se sa shumë më pëlqen". Një gazetar, i cili i dërgon një foto erotike.

"Do flesh në shtëpinë time sonte?" Një sulmues i Club Brugge.

"Je shumë eksituese!" Një trajner.

"Më pëlqen shumë shampanja. Do të doja të ta derdhja në trup dhe të të lëpija të gjithën!" Një lojtar i Club Brugge.

"Nuk kërkoj një marrëdhënie serioze pasi jam i martuar. Por, meqë nuk je e lidhur, si thua që të bëhemi shokë seksi?" Një mesfushor i Zulte-Waregem. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori