Genk-Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Liverpool do të përballet sonte me një kundërshtar të lehtë në letër për ndeshjen e tretë në Champions League e cila do të zhvillohet në 'Luminus Arena' përballë Genk.

Momentalisht Liverpool ka 3 pikë dhe pozicionet në vendin e tretë ndërsa Genk vetëm një pikë e cila e mban të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2019, ora 20:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori