Georgina tërbon fansat në Dubai, shfaqet shumë joshëse në prani të Ronaldos (FOTO)

E dashura e Cristiano Ronaldos Georgoina Rodriguez duket se e ka shijuar në maksimum aventurën në Dubai së bashku me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo, shkruan Albeu.com.


Ajo ka postuar një së fundmi një foto në Intagram teksa nuk ngron të tregojë linjat e saj teksa në prani të bukuroshes ndodhet dhe Cristiano Ronaldo.

Georgina shfaqet mjaf provokuese në foto ku fansa të shumtë janë tërbuar pas saj. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2019, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori