Giggs: Ju tregoj 11-shen më të mirë të historisë së United (FOTO LAJM)

| PETER SCHMEICHEL |
Ryan Giggs është një prej idhujve të tifozëve të Manchester United. për momentin ai është edhe krahu i djathtë i trajnerit, Luis van Gaal dhe në një të ardhme të afërt, më sak në sezonin e ardhshëm mund edhe të emërohet në kryeekipit, raporton Albeu.

Ullesiani ka bërë përzgjedhjen e lojtarëve më të mirë sipas tij që kanë luajtur me fanellën e United. Në të nuk ka përfshirë veten ndërkohë që nuk mund të mungojë as Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2015, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori