Giorgia Capaccioli shfaqet joshëse mbi motorrat (FOTO LAJM)

Modelja Giorgia Capaccioli është një nga tifozet më të cmendura të F1 dhe MotoGP.
Shtuar më 18/01/2019, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori