Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM)

Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford".

Në fillim të ndeshjes një tifoz hyri direkt në fushë për të takuar Cristiano Ronaldon.

Por portugezi i lejoi sigurisë që ai ta takone dhe ti jepte dorën. Ky është një gjest fantastik nga 33-vjeçari. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori