"Golden Boy", 10 fituesit e fundit (FOTO LAJM)

2003 Van der Vaart (Ajax Amsterdam)
Pëlqej
Isco është përzgjedhur si lojtari i ri më i mirë i vitit 2012. Gazeta italiane "Tuttosport" i ka dhënë çmimin "Golden Boy" spanjollit të Malagas.

Isco ka marrë 137 vota duke lënë pas talentin e Milanit, Stephan El-Shaarawy (125 vota), dhe portierin e Atletico Madrid, Thibaut Courtois (116 vota).

Ndërkohë, në foto-galerinë e mësipërme keni mundësinë të njiheni me 10 fituesit e fundit të "Golden Boy". /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori