Graniti dhe Taulanti mesazhe emocionuese për Kosovën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Granit e Taulant Xhaka, dy yjet e Kosovës që luajnë në Arsenal, përkatësisht Basel, kanë uruar përvjetorin e nëntë të pavarësisë së Kosovës nëpërmjet Facebookut

“Jam i lindur në Zvicër, jetoj në Londër, kurrë nuk do të harroj dhe me zemër do jem në vendlindjen e prindërve të mi. Urime pavarësinë Kosova jon”, ka shkruar Graniti.

Urime pavarësinë Kosova jonë. Uroj të jetë sa më e afërt data ku të gjithë të festojmë ditën e Bashkimi me Shqipërinë”, ka shkruar Taulanti. /Albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 08:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori