Gruaja e James Rodriguez tregon linjat (FOTO LAJM)

Në një kohë që bashkëshorti i saj, James Rodriguez, vazhdon formën e mirë me Real Madridin, Daniela Ospina shkëlqen në Instagram.

Kolumbianja, që është pjesë e ekipit të volejbollit të Real Madrid, ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku tregon punën e saj në palestër për të patur një trup sa më në formë, përcjell Portali Albeu.

Është përfolur se Daniela ka qënë në një qendër bukurie në Madrid, të quajtur Santum en Majadahonda, ku ka realizuar një teknikë speciale për të eleminuar yndyrnat dhe lëngjet e tepërta. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2015, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori