Guardiola i'a fut vrapit për ti shpëtuar dënimit (FOTO-VIDEO)

Bayern Munchen nuk ka bërë një start shumë të mirë sezoni, por atmosfera te kampionët e Gjermanisë duket se është e mirë. Dhe për këtë mendon edhe tekniku Pep Guardiola, që shpeshherë bëhet pjesë e lojërave të futbollistëve të tij.

Edhe pse ende i ri dhe në një formë fizike për tu admiruar ish trajneri i Barcelonës nuk mundi të shoqëronte disa prej lojtarëve të Bayernit në një lojë ku topi nuk duhet të prekë në tokë.

Por Guardiola nuk arriti ta bënte diçka të tillë dhe më pas duke qeshur u detyrualargohej për ti shpëtuar ndëshkimit që në këto raste vendoset nga vetë lojtarët e lojës. /albeu.com/


Shtuar më 23/09/2014, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori