Harrojini bikinit dhe fustanet e shkurtra, Ilda mbulohet me shami (FOTO LAJM)

Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare.

Shpesh e vënë në shenjstër për fotot prookuese dhe veshjet shumë bujare, këtë herë Ilda ndodhet në Izrael për ndeshjen e Shqipërisë.

Për të respektuar traditat, Ilda është mbuluar dhe kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komnetet.

"S'njihesh fare" i shkruajnë shumica që janë mësuar ta shohin të zheshur pak më tepër. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori