E FUNDIT/ Digjet makina e drejtorit të Hipotekës
Hashim Thaçin dhe të birin nuk e 'zë vendi' pas golit që pësoi Kosova (FOTO LAJM)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, aty ku Kosova po përballen me Bullgarinë.

Pas golit të pësuar nga Bullgarët, duket se Thacin dhe të birin nuk po gjejnë 'paqe' në stadium pasi janë parë gjatë gjithë në këmbë.

Kujtojmë se golin për Bullgarët e shënoi Bozhikov në minutën e 39. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori