Hidhet shorti i FA Cup, kjo është sper-përballja e pritur (FOTO LAJM)

Manchester Unitedi do të udhëtojë drejt Londrës për t’u përballur me Chelsean në rundin e pestë të FA Cup.

Manchester City do të përballët me fituesin e duelit mes Middlesbrough dhe Newport County, derisa Crystal Palace do ta ketë për kundërshtar skuadrën e Doncaster Rovers.

Ndeshjet do të luhen nga e premtja e 15 shkurtit dhe e hëna e 18 shkurtit. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2019, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori