Higuain i bën "naftën" Instagramit, lë dhe një mesazh në fund (FOTO LAJM)

Gonzalo Higuain ka befasuar fansat e tij!

Futbollisti argjentinas, që do të largohet nga Chelseat, ka vendosur të mbyllë Instagramin, rrjetin e tij social, të verifikuar, me një sfond thuajse gri dhe një mesazh:

"Nga sot, kjo nuk është më faqja ime zyrtare në Instagram. Faleminderit dhe ditën e mirë".

Shtuar më 17/06/2019, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori