Higuain rikthehet te Juventusi? Plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

E ardhmja e Higuain-it ngelet mister pasi pak ditë më parë FIFA i bllokoi merkaton deri në vitin 2020 dhe Chelsea smund ta blejë agjentinasin.

Për këtë arsye Higuain rrezikon të rikthehet te Juventusi, edhe pse Chelsea do ta ankimojë këtë vendim nga FIFA.

Megjithatë tifozët e shumtë kanë nisur që tani në Instagram dhe Facebook të ironizojnë Higuainin. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2019, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori