Holandë-Meksikë, tifozët spektakël në stadium (FOTO LAJM)

Pavarësisht një pjese të parë të vakët e me pak raste për të dyja skuadrat, dhe pavarësisht temperaturave të nxehta, atmosfera në "Estadio Castelao", Fortaleza, aty ku po luhet Holandë-Meksikë, ka qënë fantastike. Tifozë të të dy kombëtareve, por edhe brazilianë kanë dhuruar spektakël në shkallët e impiantit.

Në foto-galerinë e mësipërme ju sjellim disa prej fotove më pikante që po bëjnë xhiron e globit në internet. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2014, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori