Honda është një yll tashmë, spoti i parë i japonezit (FOTO LAJM)

Blerja e re e Milanit, Keisuke Honda, është tashmë imazhi ri i skuadrës. Pavarësisht se ka vetëm pak kohë që ka mbërritur në San Siro, ylli japonez i datëlindjes 1986 ka fituar tashmë trofeun e marketingut publicitar dhe ka xhiruar sportin e tij të parë në metropolin italian, Milano. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2014, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori