Humbi miliona, si u shpërfytyrua Drake pasi pa McGregor të shtrirë (FOTO LAJM)

Ndeshja në UFC mes Khabib dhe MCGregor ka marrë përmasa të mëdha duke tërhequr vëmendjen e të gjithë botës.

Khbaib arriti të dorëzonte irlandezin MCGregor që në raundin e 4, duke mbrojtur kështu titullin e tij, kampiopn bote.

I pranishëm në sallë ka qënë edhe reperi i famshëm Drake, i cili njihet si mbështetës i flakët i |McGregor, për më tepër thuhet se ai kishte vendosur milion dollarë bast për fitoren e Mc Gregor.

Por ndodhi e kundërta pasi Khabib e mundi lehtësisht Conorin dhe për këtë fakt Drake nuk u duk fare i lumtur.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni se si ai është "shpërfytyruar" pasi Mc Gregor është mundur nga Khabib./albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori