FNSH blindon Sarandën, nisin kërkimet për "Eskobarin e Ballkanit"
Humbja e Italisë, Erion Braçe nuk e mban dot dhimbjen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Deputeti socialist Erion Braçe është një ndër tifozët më të zjarrtë të skuadrës italiane.

Si shumë tifozë të italisë ai e ka ndjerë "dhimbjen" e humbjes së azzurëve mbrëmjen e djeshme dhe moskualifikimin në Botëror.

Me anë të një postimi në Instagram Braçe shkruan se eleminimi i mbrëmshëm i Italisë shpreh krizën më të madhe të futbollit.

Skuadra italiane humbi mbrëmë përballë Suedisë me rezultatin 0 me 0 duke u eleminuar kshu nga Botërori.

Postimi në Instagram

The End!

Kampionet e Botes preken fundin, sapo!

Nuk jane me!

Italia-kater here kampione e Botes,

merr, rrit, mban, paguan shtrenjte lojtare nga e gjithe Bota,
por italiane jo!

Kjo eshte kriza me e madhe e futbollit ne Itali e dhimbja me e madhe e miliona tifozeve kudo. /albeu.com/Shtuar më 14/11/2017, ora 09:07
Bobo
e Martë 14 Nëntor 2017, Ora 12:36
O ma hanksh mutin be pis !! Skam cka te bej shqiperija kur te humb e sa per te tjeret as qe lodhem!! Aq sa lodhen italianet e gjermanet e anglezet per shqiperin aq edhe une per to!! E ti erion kace apo mace kaken si te ndiehesh italian i mutit apo grek ik prej vendit tone shume te dashur ore qelbanik socialisti !!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori