"I dashuruar me ty", Grezda nuk i reziston fotove të Oriolës si "vajzë fshati" (FOTO LAJM)

Të gjitha fotot e Oriola Marashit janë mjaft të bukura dhe interesante, por më pikantet dhe "të zhurmshmet" janë padyshim fotot që tërheqin vëmëndjen e Grezdës i cili nuk reziston dot pa komentuar.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku Oriola ka pozuar si një vajzë fshati, teksa shfaqet pranë produkteve.

"Të dashuruar me këtë?", shkruan modelja krah fotos ku futbollisti nuk ka rezistuar për të shprehur dashurinë e tij.

"I dashuruar me ty", shkruan Grezda i cili ka tërhequr vëmëndjen./albeu.com/
Shtuar më 20/08/2020, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori