Ibrahimoviç, kampion edhe në...peshkim (FOTO LAJM)

Zlatan Ibrahimoviç shkëlqen në gjithçka bën. Nuk mjafton vetëm talenti në futboll por tani ylli i Paris Saint Germain trregon se edhe jashtë tij di të bëjë shumë mirë.

Suedezi ka përfituar nga disa orë të lira që ka lënë tekniku i Kombëtares për tu marrë me një prej hobeve të tij të preferuara, peshkimin, bashkë me Claes "Svartzonker" Claesson.

Dhe sipas asaj që tregojnë fotot peshkimi ka shkuar shumë mirë. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2014, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori