Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
IFFHS: Top 10 klubet e shkurtit (FOTO LAJM)

Agjencia e njohur AFP publikoi 100 fotografite me te mira te vitit 2008. Mes ketyre fotografive gjenden edhe dy fotografi nga Kosova, momente gjate shpalljes se pavaresise. Ja keto fotografi ...
IFFHS, Insituti i Historisë dhe Statistikave në Futboll ka publikuar rënditjen e klubeve për muajin shkurt. Siç është bërë e zakonshme vitet e fundit në krye qëndron Barcelona e ndjekur nga rivalët e Real Madrid dhe argjentinasit e Velez. Vendi i 4 dhe i 5 për dy klubet e Manchester dhe pas tyre vijnë dy klube kilene, Santos i Brazilit, Schalke 04 dhe Club Libertad Asuncion i Paraguajit.

Milan ka fituar disa vende dhe ka lëvizur nga vendi i 24-rt në të 19-in ndërsa Inter ka humbur disa vende dhe ka lëvizur nga i 21-ti në të 33-tin. /albeu.com/

Ja 10 më të mirët e muajit shkurt:

Shtuar më 02/03/2012, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori