Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Ish-portieri legjendar i Real Madrid dhe i Spanjës Iker Casillas ka surprizuar gazetarin shqiptar, Glendi Tafaj. Tafaj ka publikuar në Instagramin e tij një video të djalit të tij të vogël duke bërë një pritje në krevat dhe ka etiketuar ish-portierin spanjoll.

Casillias ka ripublikuar postimin e në profilin e tij në Instagram dhe kjo gjë ka lënë "pa fjalë" gazetarin.

"Faleminderit për ripostimin Casillas, është një nder i madh për mua. Djali im Maten të falenderon gjithashtu", shkruan Glendi Tafaj në postimin e tij.
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 28/05/2020, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori