Ilaria D'Amico, ditëlindje dashurie me Gigi Buffon (FOTO LAJM)

Vazhdon historia e dashurisë mes Gigi Buffon dhe Ilaria D'Amico. Portieri i Juventusit dhe prezantuesja e Sky-it janë në qëndër të vëmëndjes prej disa javësh që kur lidhja e tyre u bë publike.

Revista "Chi" ka publikuar së fundmi edhe disa foto të çiftit teksa festonin 41-vjetorin e lindjes së Ilarias.

Kujtojmë që Buffon është 5 vjet më i vogël se Ilaria. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori