E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Ilda s'u ndahet futbollistëve të kombëtares, ja me kë është tani (FOTO LAJM)

Gaztearja e "Super Sport", Ilda Bejleri ka ndërmarr udhëtimin e radhës, për punë sigurisht. Pas zërave të shumta se kishte një lidhje me Xherdan Shaqirin, ajo tashmë ka "peshkuar" një tjetër futbollist të njohur.

Bëhet fjalë për Armando Sadikun, i cili është lojtari i radhës të cilën bukuroshja e "Digitalb" ka vendosur për ta intervistuar. Ajo ndodhet prej dy ditësh në Zurich, atje ku bomberi kuqezi luan dhe është rikthyer me gol gjatë kësaj fundjave, raporton Albeu.

Protagonisti i golit të vetëm në Europan do të rrëfejë githçka nga jeta e tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2016, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori