Imazhet më të bukura në futboll nga java e kaluar (FOTO LAJM)

1. Tifozet e Realit duartrokasin Iniesten dhe kerkojne largimin e Perezit
Java që kemi lënë pas ka qenë e mbushur me shumë ngjarje. Albeu ka menduar që t'u sjellë një pjesë të imazheve më interesante që ka rezervuar fusha e lojës, teksa pjesë e saj janë edhe zhvillet nga "El Classico".

Duartrokitjet e të gjithë Bernabeut për Iniestën, apo thirrjet për largimin e Perezit, nuk kishin si të mungonin. Ndërkohë në listën e imazheve është edhe gjesti i gjyqtarit Jakobi, i cili ka kërkuar falje për penalltinë e akorduar. Mancini vazhdon të rrëzohet, ndërkohë që Ronaldo si kursen bërrylat ndaj Dani Alves./albeu.com/
Shtuar më 23/11/2015, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori