Inter 2000-2008, formacioni i dështakëve (FOTO LAJM)

Hector Fabiàn Carini
Inter po kalon një moment aspak të mirë. Blerjet jo të goditura në merkaton e verës dhe janarit por edhe dëmtimet e shumta kanë bërë që zikaltrit sot të rrezikojnë seriozisht edhe pjesëmarrjen në Europa League. Ndryshe nga Inter i Mourinhos, i cili fitonte gjithçka i dilte përpara, Interi i Stramaccionit sot është një tjetër gjë.

Por që prej vitit 2000 e deri në vitin 2008 Inter ka patur në gjirin e tij lojtarë aspak të denjë për këtë fanellë por edhe të tjerë që kushtuan miliona euro por që nuk bënë asgjë duke u larguar si dështakë.

Portali Albeu ju sjell në memorie formacionin e dështakëve te Inter që prej vitit 2000 e deri në 2008. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori