Inter me ose pa Piolin, kërkon yje për të mbështetur Icardin (FOTO)

Interi synon që sezonin e ardhshëm të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër, duke filluar që nga pankina, ku dy nga objektivat kryesor janë Conte dhe Simeone.

Zikaltrit ndërkohë janë në kërkim të disa futbollistëve cilësorë për të mbështetur Icardin, pasi drejtuesit nuk janë të bindur shumë nga rendimenti i Perisic dhe Candrevës, të cilët nuk kanë kualitetet që kërkojnë.

Më lart keni një listë të këtyre lojtarëve, si dhe shifrën e tyre në tregun e transferimeve./albeu.com/

Shtuar më 02/03/2017, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori