Inter: Mesfushë greke, sulm brazilian (FOTO LAJM)

Panajotis Kone - Bologna
Pëlqej
John Carrew për të tashmen, Andreolli-Campangnaro për në verë. Por nuk përfundojnë këtu planet e merkatos së Inter. Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", klubi zikaltër po monitoron mesfushorin grek me origjinë shqiptare Panajotis Kone, i cili është në bashkëpronësi mes Bolognas dhe Brescias, për të cilin Inter është i gatshëm të sakrifikojë talentin slloven Rene Khrin.

Ndërsa përsa i përket sulmit, sipas zërave që vijnë nga Portugalia, Inter interesohet për sulmuesin brazilian të Benfikës, Rodrigo. Për brazilianin të natyralizuar në spanjoll Inter ofron 8 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2013, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori