Interi fitoi bindshëm derbin, shpërthejnë memet në rrjet (FOTO LAJM)

Inter shënoi fitoren bindëse ndaj rivalit të qytetit, Milan.

Zikaltrit dominuan nga minuta e parë dhe me plot meritë fituan me rezultat bindës 3-0.

Me këtë fitore, Interi mban distancën në kreun e Seria A me 53 pikë, ndërsa Milan renditet një vend më poshtë me 49 pikë.

Dhe në lidhje me këtë fitore të skuadrës së drejtuar nga Antonio Conte rrjeti ka shpërthyer në meme, siç mund t’i shihni më poshtë.
Shtuar më 22/02/2021, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori