Interi sfidon Bolognën e Xhemailit, ja formacionet (FOTO)

Interi do të luajë pas pak minutash një sfidë shumë të rëndësishme për të arritur një vend në zonën Europiane. Zikaltrit do të kenë një transfertë të vështirë ndaj Bolognës, teksa Piolo nuk do të ketë në dispozicion edhe këtë fundjavë Icardin e pezulluar.

Eder do të rikthehet nga minuta e parë pas pezullimit duke formuar treshen me Candrevën dhe Eder pas shpinës së Palacios.

Në krahun tjetër Dzemaili do të jetë një ndër rreziqet kryesor së bashku me Verdin./albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori