Irina: Ronaldo te PSG? E dua Parisin (FOTO LAJM)

"Cristiano Ronaldo te PSG? Nuk e di, nuk merrem me çështjet e futbollit. Di vetëm që e dashuroj Parisin". Këto janë fjalëte të dashurës së CR7-ës, Irina Shayk, fjalë të cilat e kanë shtuar dozën e fantazisë te tifozët parizienë.

"Sa herë që vij në Paris jam e lumtur. Njerëzit janë miqësor dhe mikpritës. Gjithçka është perfekte: Notre-Dame, Louvre... Parisi më kujton Shën Peterburgun me sitet e tij historikë dhe me rrugicat e mbushura plot histori. Unë jam e dashuruar me Parisin dhe shpresoj që në të ardhmen të kaloj sa më shumë kohë në këtë qytet të mrekullueshëm. Nëse e bind Ronaldon të tranferohet? Nuk merrem me gjërat e tij por mund të them vetëm se e dua Parisin", është shprehur top-modelja ruse. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori