E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
Ish-e dashura e Neymarit djeg Instagramin, ky është personi i vetëm që ajo ndjek (FOTO LAJM)

Soraja Vuçeliç, ish-e dashura e yllit brazilian, Neymar është një ndër personazhet me numrin më të madh të ndjekësve në Serbi.

Por, në një intervistë për "Alo" ajo është shprehur se tashmë ka hequr dorë nga përdorimi i rrjeteve sociale dhe se ndjek vetëm një person në Instagram.

Ai është një mjek nga Irani, i cili bën rregullime fytyre. /albeu.com/

Shtuar më 14/12/2018, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori