Ish Miss Venezuela "mori në qafë" Ozil-in (FOTO LAJM)

Ish Miss Venezuela Aida Yespica
Sipas asaj që shkruan gazeta spanjolle "El Mundo" Real Madrid nuk ka dashur të shesë turko-gjermanin Mesut Ozil, por ka qënë jeta e tij private ajo që ka ndikuar në këtë vendimmarrje. Sipas iberikes, "Los Blancos" i kanë kërkuar futbollistit të zgjedhë mes karrierën dhe ish Miss Venezuelës Aida Yespica, por mesa duket Ozil nuk ua ka vënë veshin.

Sipas të njëjtin burim, Ozil udhëtonte çdo javë drejt Italisë ose Parisit për tu takuar me 31-vjeçaren dhe shpenzonte rreth 15 mijë sterlina për çdo fluturim privat.

Se sa të vërteta janë këto, kjo mbetet për tu parë...

Aktualisht Mesut Ozil është në një lidhje me këngëtaren gjermane Mandy Capristo. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2013, ora 15:32
klavdio trashi
e Dielë 8 Shtator 2013, Ora 22:31
ore ja ben hallall jo 15 mij sterlina por 150 mij per ket femer
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori