Ja 11 yjet që mund të transferohen falas në vitin 2017 (FOTO LAJM)

1. Porter - Willy Caballero

Kush tha që për të ndërtuar një ekip të madh dhe më yje duhen shumë para? Mjafton të bësh një merkato të zgjuar dhe mund të rrëmbesh shumë yje, madje dhe pa paguar asnjë para.

Disa futbollistë të njohur duke filluar nga 1 korriku i vitit 2017 do të mbeten pa kontrata pasi janë në vitin e fundit të marrëveshjes që kanë nënshkruar me ekipet e tyre.

Më lart keni një formacion me futbollistët më të spikatur. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2016, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori